تضمین بهترین قیمت

تضمین بهترین قیمت چیست؟

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در کارترزلند با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های حضوری و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از کارترزلند، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تأیید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

این خدمات چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

1-  مدل و سایز یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، سایز، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.

2- کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در کارترزلند اصل هستند، درخواست کالاهای غیراصل رد خواهد شد.

3- گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

4- لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: کارترزلند همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

5- یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

6- فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

7- کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به کارترزلند، در سایت یا فروشگاه مورد نظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

8- از آنجا که هدف این طرح اطمینان مشتری از خرید با بهترین قیمت است، اگر در قیمت کارترزلند به دلیل خرید از جشنواره های فروش یا استفاده از کد، تخفیف اعمال شده باشد، ملاک مقایسه، قیمت نهایی و تمام شده‌ای است که مشتری پرداخت می‌کند.

9- با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل‌ونقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت کارترزلند، مبلغ نهایی پرداخت‌شده توسط خریدار خواهد بود.

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل info@cartersland.ir ارسال کنید:

1- پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شود.

پیش فاکتور باید:

– شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

– تا ۲۴ ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری، دارای اعتبار و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

– صرفاً برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2- در فروشگاه‌های اینترنتی، کافیست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب‌سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود. بررسی ثبت درخواست تا حداکثر ۳ روز کاری انجام می‌شود. پس از ارسال استعلام و در صورت تأیید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت‌شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای کارترزلند محفوظ است. کارترزلند می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.