تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

کارترزلند؛ فقط کالای اصلی

 

کارترزلند اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که کارترزلند برای تأمین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچ‌گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است را از کارترزلند خریداری می‌کنند.

شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تأثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

کارترزلند؛ فقط گارانتی اصلی

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت کارترزلند توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی، پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت و تعویض، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوطه است و کارترزلند هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در کارترزلند عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیراصلی در سایت کارترزلند به فروش نمی‌رسد. از این رو است که کارترزلند اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.