روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

 

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها، یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

کارترزلند با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل در محدوده مشخص‌شده در شهر تهران، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در تهران فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر را هم پوشش می‌دهد.

تهران:

سفارش‌ها در محدوده مشخص شده در شهر تهران، حدکثر ظرف 48 ساعت با پیک تحویل داده می‌شود (در صورتیکه گزینه ارسال با پیک را انتخاب کرده باشید یا در قسمت مربوط به یادداشت نوشته باشید که با پیک ارسال شود) و سفارشات خارج از این محدوده با پست پیشتاز ارسال می‌گردد.

در ضمن برای ارسال سفارشات خارج از محدوده مشخص شده با پیک (ارسال فوری) بلافاصله بعد از ثبت سفارش با فروشگاه تماس گرفته یا در قسمت مربوط به یادداشت سفارش بنویسید که با پیک ارسال شود تا با هزینه خریدار ارسال انجام گردد.

از غرب اتوبان اشرفی اصفهانی و سعیدی، از جنوب اتوبان بعثت و از شرق تا اتوبان باقری و بسیج

 

همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از 1/5 میلیون تومان در تمام شهر های ایران با پست پیشتاز و بصورت رایگان ارسال می‌گردد.

 

ارسال رایگان از طریق پست برای خریدهای بالای 2 میلیون و 500 هزار تومان

سایر شهرستانها

تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت 10 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، همان روز به اداره پست بوده و سفارشاتی که بعد از ساعت 10 و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و تحویل اداره پست خواهد شد و 2 تا 5 روز کاری بعد به دست مشتریان می‌رسد.

نکات:

  • در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی کارترزلند، با وجود اینکه تابه‌حال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.
  • تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از دو میلیون و پانصدهزار تومان و در تمام شهر های ایران می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر یک میلیون و پانصدهزار تومان برای همه نقاط کشور 45000 تومان ثابت است. البته برای شهر تهران اگر خریدار گزینه ارسال با پیک (طبق تعرفه تاکسی‌های اینترنتی) را انتخاب کند، در این حالت مطمئناً سفارش سریعتر به دست خریدار می‌رسد ولی هزینه ارسال سفارش با مشتری‌ست.
  • برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تأیید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
  • پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از محدوده‌ی مشخص شده در شهر تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 تا 5 روز کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir

در ضمن برای دریافت کدرهگیری هم می‌توانید از طریق، هایلایت مرتبط در اینستاگرام و هم می‌توانید از طریق تماس با فروشگاه اقدام نمایید.